fbpx

Pracownia Florystyczna

Nasza pracownia wyróżnia się naturalnością form, oryginalnymi, wyszukanymi przez nas dekoracjami do domu i unikaniem sztucznych dodatków. Nie pakujemy kwiatów w celofan i wyznajemy zasadę ‘mniej znaczy więcej’. Sezonowe kwiaty i zieleń są tak piękne, że nie potrzebują nic więcej!

FAQ

Czy robicie bukiety na miejscu, czy tylko na zamówienie?
Zachęcamy do wcześniejszych zamówień, gdyż oszczędzają Wam czas i stres, ale oczywiście od ręki też stworzymy coś pięknego! Jeśli macie już wizję i marzycie o konkretnych kwiatach, wtedy wcześniejsze zamówienie będzie konieczne.
Czy można zamawiać wymarzone dodatki do domu / rośliny?
Oczywiście! Zrobimy wszystko, żeby znaleźć to, o czym marzycie. Jeśli dokładnie to nie będzie dostępne, zaproponujemy inne, piękne alternatywy.
Jak kształtują się Wasze ceny?
Myślimy o wszystkich i staramy się zawsze móc zaproponować opcje dla każdej kieszeni, natomiast wyszukując ręcznie robione, pojedyncze i niepowtarzalne dodatki, trzeba się liczyć z ich wartością.

Bukiety robimy pod Wasz budżet. Zawsze ustalamy wcześniej co i ile będzie kosztować, tak, żebyście dostali to, o co prosiliście.
Jak złożyć zamówienie?
Najlepiej telefonicznie! Mailowo też można. Prosimy raczej ograniczać zamawianie przez media społecznościowe – chcemy uniknąć bałaganu i zdezorganizowania.
Czy tworzycie dekoracje dla firm?
Tak i bardzo to lubimy! Zawsze myślimy o przekazaniu stylu i filozofii firmy w tworzeniu dekoracji i ustalaniu ogólnego wyglądu pod konkretny sezon. Współpracujemy z wieloma biznesami na terenie Rybnika i okolic, ale zawsze jesteśmy otwarte na kolejne projekty.