fbpx

Pracownia Ślubna

Tworzymy oprawę ślubną, która harmonijnie współgra z parą młodą i jest tak niepowtarzalna jak oni sami. Od wystroju kościoła, przed dekorację sali weselnej, po wianki, korsarze, butonierki i bukiet ślubny – tworzymy atmosferę, która otula i dodaje blasku w tym wyjątkowym dniu.

FAQ

Jak wygląda wycena ślubu?
Każdy ślub, każdą dekorację, czy bukiet wyceniamy indywidualnie, ponieważ każdy jest inny i wyjątkowy. Nie mamy konkretnego cennika, a nasze wyceny są drobiazgowo wyliczane. Wycenę przygotowujemy w oparciu o wypełniony formularz ślubny, życzenia pary, liczbę gości, odległość i zdjęcia inspiracji.
Ślub w 2020 roku?
Prosimy o jak najszybszy kontakt telefoniczny w sprawie terminu – zostało już niewiele wolnych dni. Tel: 697 696 522
Ślub w 2021 roku?
Zapisy na śluby w 2021 roku zaczynamy od stycznia 2020. Prosimy o jeszcze trochę cierpliwości i wstrzymanie się z pisaniem w tej sprawie do stycznia. W tej chwili zajmujemy się ofertami i organizacją ślubów na 2020 r.

Co więc zrobić w styczniu?

Rezerwacja terminu:

Zacznijmy od telefonu. Wstępna rozmowa i rezerwacja terminu to dobry pierwszy krok. Nasz nr to: 697 696 522

Formularz Ślubny:

Po rezerwacji terminu warto zapoznać się z naszym formularzem ślubnym. Jest dostępny w zakładce FORMULARZ ŚLUBNY {link}.
Formularz jest też dostępny do pobrania pod linkiem: http://bit.ly/naturaartformularz {link}.
Formularz do pobrania jest zrobiony tak, że można go wypełnić bezpośrednio na komputerze – drukowanie i skanowanie nie jest konieczne.

Uwaga! Nawet jeśli wypełnicie formularz i od razu go odeślecie, pamiętajcie, że damy Wam znać kiedy zaczniemy przygotowywać oferty. Trochę trzeba będzie poczekać, ponieważ jest Was całe mnóstwo, a najpierw zajmujemy się ślubami, które są najbliższe w czasie.

Pilna sprawa?

Jeśli bardzo potrzebujecie z nami porozmawiać, dzwońcie! Pod telefonem najszybciej można nas złapać: 697 696 522
Ślub w 2022/2023 roku?
Nie prowadzimy w tej chwili zapisów na tak odległe terminy. Prosimy, żebyście poczekali i odezwali się na rok przed planowanym ślubem – to w zupełności wystarczy!