fbpx

Tęczowy Plener

Pełen Koloru Ślub Magdy i Dawida


Zdradzimy Wam tajemnicę – za każdym razem kiedy potrzeba nam pięknych myśli, wracamy do ślubu Magdy i Dawida! Odbył się już parę lat temu, ale nadal nas dogłębnie wzrusza. Nigdy nie zejdzie z listy tych naszych ulubionych!

Targi Ślubne

Wszystko zaczęło się od poznania Magdy na Targach Ślubnych w Leśnej Perle. Dawida wtedy nie było, ale towarzyszyła jej mama. Zauroczyło ją nasze zwiewne, kolorowe stoisko. Okazało się, że właśnie w takich pastelowo-tęczowych barwach widzi swój ślub.

Miejsce

Bardzo lubimy kompleks Taaka Ryba taakaryba.eu. Jest idealnie przygotowany pod ceremonię plenerową, a hotel przerobiony ze starej stodoły wygląda pięknie. Sosnowy zagajnik jest cudownym miejscem do złożenia przysięgi małżeńskiej i daje nam wielkie pole do popisu. To jedno z tych miejsc na Śląsku które wielokrotnie dekorowałyśmy i świetnie się tam czujemy, dlatego ucieszyłyśmy się, że to właśnie tam młodzi postanowili przeżyć swój dzień.

Fotografowie

Na relacjonujących ślub fotografów Magda i Dawid wybrali White Fox Photo whitefoxphoto.pl. To była pierwsza okazja do zetknięcia się na tym samym ślubie z Klodią i Mateuszem. Jesteśmy absolutnie zakochane w ich zdjęciach i bardzo cieszymy się mogąc wspólnie tworzyć. To właśnie ich fotorelację oglądacie teraz i to dzięki ich niesamowitej kolorystyce i miękkości nasze  kompozycje wyglądają nadal jak żywe.

Serdeczność

Od inspirowanych pasją do kolarstwa dekoracji na szprychach z kół roweru, przez wazony z kwiatami ustawionymi na pniach w alejce i delikatne wstążki, aż po sam bukiet panny młodej – feria barw idealnie odwzorowywała ciepłą atmosferę jaka panowała tego dnia. W powietrzu czuło się buzującą, pozytywną energię i… luz! Niecodziennie widzi się pana młodego przechadzającego się we flanelowej koszuli witając gości przed ceremonią! Biło od niego takie ciepło i serdeczność! Nie sposób jest zapomnieć kiedy podszedł i powiedział ‘Cześć jestem Dawid, pan młody. A Ty jesteś Edyta, nasza dekoratorka! To są naprawdę piękne dekoracje. Miło Cię poznać!’ 

W tym czasie Magda przygotowywała siebie i swoją córeczkę do wielkiego wyjścia. Malutka biegała ciesząc się i przymierzając swój wianek, który bardzo przypadł jej do gustu, co nas uradowało! Tworzenie ozdób dla kilkulatków jest bardziej wymagające niż dla samych panien młodych. 😉

Panna Młoda i Pan Młody

Piękna, koronkowa suknia z plecami wyciętymi w koło, kupiona specjalnie na tę okazję za granicą i buty mieniące się jak kolorowe rozgwieżdżone niebo. Do tego jeden z naszych najbardziej kolorowych bukietów i dekoracja do luźno spiętych włosów – Magda wyglądała oszałamiająco!

Dawid w intensywnie błękitnym garniturze z białą muszką wyglądał równie elegancko! Uwielbiamy kiedy Panowie Młodzi także odważnie podchodzą do swoich ślubnych stylizacji! 

Ceremonia

Kiedy wszyscy usiedli już na swoich miejscach, a skrzypce zaczęły grać, młoda para ze swoją małą druhną pojawili się w alejce. Szczęście aż tryskało z nieba razem z ciepłymi promieniami słońca. Lubimy obserwować te momenty z boku i cieszyć się celebracją miłości.

Przerwać tę sielankę mógł jedynie głód, więc szybkie zamówienie w restauracji Taakiej Ryby było idealną nagrodą za pracę. Bardzo polecamy! Gotują przepysznie!

Wszystko ułożyło się perfekcyjnie, pogoda dopisała, a zabawa trwała pewnie do rana!  My i za 50 lat będziemy uśmiechać się na samo wspomnienie tego fantastycznego ślubu. 

Kolejne relacje już niebawem!

Dodaj nowy komentarz